Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
DRAMSKA BESEDILA
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
MIJA
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 15. sep 06, pet, 21:27
Sporočila: 10

SporočiloObjavljeno: torek, 26.09.2006, 21:33    Naslov sporočila: DRAMSKA BESEDILA Odgovori s citatom

Drage kolegice, kolegi! Kar nekaj časa nisem uspela na naš forum, pa ga že pogrešam. Sedaj ko smo več ali manj opravili z letnimi delovnimi načrti, sedaj se bomo začeli spopadati z drugimi problemi. Sama bom letos vodila dramski krožek za 3. in 6. razrede. Če ima kdo kakršnokoli dramsko besedilo že na računalniku, ga bom zelo vesela. Nataša, hvala za pohvalo...kako je to lepo slišati. Ste tudi ostali kolegi, kolegice že kaj utrujeni od vsega septemberskega norenja in birokracije? Lepe in uspešne šolske dni vam želim. Aja, še nekaj, kako je kaj z ocenjevanjem v 1. triadi? Ste letnim načrtom dodali opisnike (kriterije, standarde)?[color=darkblue][/color]
_________________
Lep pozdrav, Mija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jablana
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 31. mar 06, pet, 21:57
Sporočila: 232
Kraj: Maribor

SporočiloObjavljeno: sreda, 27.09.2006, 0:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem oddala splošno letno pripravo, letno pripravo za vse predmete, ki jih poučujem, kriterije in standarde ( za 4. r.)
LP Mirjana
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zigatim
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 10. sep 06, ned, 20:38
Sporočila: 23
Kraj: celje

SporočiloObjavljeno: sreda, 27.09.2006, 19:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ravno danes sem zapisala dramsko besedilo Pikapolonica in pikice po glasbeni pravljici Janeza Bitenca z enakim naslovom.Poslala sem ga na učiteljsko.net in če bo v redu, bo najbrž objavljeno. Upam, da vam bo prišlo prav pri dramskem krožku, ki ga jaz vodim letos prvič. Če ima kdo še kaj podobnega prosim prispevajte. Zelo mi boste v pomoč. Hvala in lep pozdrav.
_________________
neshama
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MIJA
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 15. sep 06, pet, 21:27
Sporočila: 10

SporočiloObjavljeno: sreda, 27.09.2006, 20:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vesela sem, da se odzivate na mojo prošnjo in vprašanja. Hvala vsem, ki bodo prispevali dramska besedila. Tudi sama imam nekaj zbranih in jih bom v kratkem posredovala na učiteljska.net. Upam, da se čimvečkrat dobimo na forumu.
_________________
Lep pozdrav, Mija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 28.09.2006, 9:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljena, zigatim,
Čudovita zadeva, tale Pikapolonica! Hvala!
Sem potrdila, vendar je pri avtorju nastala napaka, vpisala si "nataša", ki pa je že rezervirano avtorsko ime. Zato sem trenutno napisala tvoje uporabniško ime. Sem pa trdnega mnenja, da bi se "morali" avtorji, še posebej za tako kavlitetne prispevke, predstaviti s pravim imenom Zelo srečen .
Torej, če se strinjaš, mi po e-mejlu sporoči svoje ime, da ga vstavim v predalček: avtor.
Ko boš izpeljala predstavo, pa malce poročaj!
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MIJA
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 15. sep 06, pet, 21:27
Sporočila: 10

SporočiloObjavljeno: četrtek, 28.09.2006, 13:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zigatim, hvala! Pikapolonico sem si že shranila in jo bom tudi uporabila. Pridna!
_________________
Lep pozdrav, Mija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
meda
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 10. sep 06, ned, 21:24
Sporočila: 8

SporočiloObjavljeno: sreda, 18.10.2006, 13:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi sama imam vssako leto težave z besedili. Zato sem še vedno v "šunku"
Sem iskala Pikapolonico, pa je ne najdem.
papa
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: sreda, 18.10.2006, 17:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Klikni na Učna gradiva, Iščite in v prvo polje vpiši Pikapolonica. Dobiš 4 zadetke, ta prvi je tisti, ki ga iščeš. Nasmeh
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
meda
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 10. sep 06, ned, 21:24
Sporočila: 8

SporočiloObjavljeno: sreda, 18.10.2006, 20:11    Naslov sporočila: pikapoka Odgovori s citatom

najlepša hvala za pomoč, pika je fantastična
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stefi
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 19. okt 06, čet, 18:30
Sporočila: 19
Kraj: Kranj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 19.10.2006, 18:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

lani sem v sklopu recitala o pesnici Bini Štampe Žmavc z otroki v 6. razredu pripravila tudi priredbo njenega dramskega besedila Ure kralja Mina: Besedilo se mi je zdelo odlično, ima pa avtorica še nekaj takih besedil - Princeska kamnitih besed, mislim, da je eno. Poskusite, ne bo vam žal.

lp
t
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics