Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Kako iščem svoj sir v labirintu šolstva

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
51. Pa je (u)šlo ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Učitelji, bi lahko poučevali še en mesec?
Niti slučajno!
40%
 40%  [ 2 ]
Bojim se, da ne.
20%
 20%  [ 1 ]
Z veliko napora, bi.
0%
 0%  [ 0 ]
Bi, če bi bilo potrebno.
40%
 40%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 5

Avtor Sporočilo
Razredničarka Miša
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 24. nov 07, sob, 0:01
Sporočila: 193
Kraj: Slovenska devetletka

SporočiloObjavljeno: torek, 23.06.2009, 14:46    Naslov sporočila: 51. Pa je (u)šlo ... Odgovori s citatom

... še eno šolsko leto. Shocked Hm, noro hitro, če sem iskrena. Učenci so danes že odšteli zadnje ure pouka, učitelji pa bomo še dober teden delali križce na koledarjih Laughing preden bomo lahko odšli na zaslužen dopust.
Jutri razdelimo še spričevala in tisto goro priznanj, ki so jih naši nadebudneži prislužili in to je to. Oddahnili si bomo vsi: učenci, učitelji in starši. Vsi se moramo malo odpočiti Embarassed
Preden si bomo lahko privoščili počitek, se bomo učitelji, no, predvsem razredniki, zabrskali v vso tisto, nebodijetreba, predpisano in nepredpisano dokumentacijo, napisali vse tiste evalvacije in poročila ter poročilca pa statistike ... Jih v resnici še kdo prebere razen ravnatelja?! Evil or Very Mad, ampak res jih ne maram. Pa jih bom vseeno morala napisati Crying or Very sad.
Da pa ne bo ostalo kaj časa do planiranega dopusta, da ne bi, slučajno, kakšen dan prej zapustili hrama učenosti, se bomo seveda lotili tudi načrtovanja za naslednje leto.
Potem pa JUHU!!! Prav nič me ne bo treba poditi Wink na DOPUST, da napolnim akumulatorje, so že zelooo iztrošeni.
Tam okrog 20. avgusta pa se spet vrnemo in ... ah, uživajmo POČITNICE!
Kako pa vi zaključujete šolsko leto, ki se izteka? Sporočite, preden odidete na zaslužen dopust in se beremo Zelo srečen.
_________________
Razredničarka Miša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jana Potočnik
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 27. nov 06, pon, 13:37
Sporočila: 69
Kraj: Kranj

SporočiloObjavljeno: torek, 23.06.2009, 17:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po mojem mnenju je skrajni čas, da je konec. Učenci so bili ta dva dneva že res nestrpni in delo skoraj ni bilo več mogoče, vsaj tisto resno ne. Ja, dokumentacije je res veliko, mnogo stvari je potrebno dvakrat pisati... Če se pa malo pohvalim, imam večino tega že napisanega, tako, da me čaka še nekaj manjšega papirnega dela. Bo pa več časa vzelo pospravljanje učilnice in vsega, kar sem v preteklih mesecih navlačila v učilnico Zelo srečen .
Vsem želim čim manj stresne zadnje dni v tem šolskem letu.
_________________
To, kar vemo, je kapljica, to, česar ne vemo, je morje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Saša Čadež
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 22. feb 05, tor, 18:46
Sporočila: 120
Kraj: Škofja Loka

SporočiloObjavljeno: sreda, 24.06.2009, 15:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Laughing , človek kar ne more verjeti, koliko nepotrebnih zadev se znajde v učilnici, ko učenci enkrat odidejo ... Ne moremo prikriti tistega pranagona po nabiralništvu Razz . Ali je kaj drugega?!
Pravzaprav imam letos izredno srečo, da se moram po dveh letih preseliti v drugo učilnico, saj to pomeni, da se bom zagotovo znebila precej več "nepotrebnih" zadev, kot ob običajnem pospravljanju učilnice.

Sproščen zaključek šolskega leta in lepe počitnice polne čudovitih doživetij pa pozitivnih misli želim vsem Cool!
_________________
Saša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kreativka
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 15. nov 07, čet, 15:14
Sporočila: 5
Kraj: Novo mesto

SporočiloObjavljeno: sreda, 24.06.2009, 19:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, evo ...pa je tu konec šolskega leta...zame prvega Cool V enem letu sem lahko okusila poučevanje v 1. in 2. triletju, kar je velika prednost..


Danes smo se v zbornici, med urejanjem dokumentacije, šalili, da se odpravljamo na jesenske počitnice, ko je tako vreme... Prav nič poletno ni in imam občutek, da se bom v ponedeljek spet vrnila v svoj razred in imela pouk...

Pa še komentar k pospravljanju razreda: nabralo se je za eno veliko skladišče...samo kaj, ko partnerji, ki niso pedagogi, težje pokažejo razumevanje za domače kopičenje "navlake, ki bo morda še kdaj prišla prav"

Wink
_________________
Vsak otrok je lahko ustvarjalen - le primerno spodbudo potrebuje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 25.06.2009, 5:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa kar dobro je treba spraviti "navlako". Me je izučilo: ker nekaj časa nisem pospravila s stopnic, je mož mislil, da so smeti ... in smetarji so prišli prej kot pa sem jaz opazila. Crying or Very sad
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Razredničarka Miša
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 24. nov 07, sob, 0:01
Sporočila: 193
Kraj: Slovenska devetletka

SporočiloObjavljeno: petek, 26.06.2009, 19:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Laughing no, to se pa meni ne more zgoditi! Moj gospod mož ni tako redoljuben Wink .

Lep zaključek šolskega leta in še lepši dopust želim vsem!
_________________
Razredničarka Miša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Kako iščem svoj sir v labirintu šolstva Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics