Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » O naši strani, mnenja in predlogi

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Nataša & Janez & Učiteljska.net
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Saša Čadež
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 22. feb 05, tor, 18:46
Sporočila: 120
Kraj: Škofja Loka

SporočiloObjavljeno: sreda, 01.12.2010, 21:48    Naslov sporočila: Nataša & Janez & Učiteljska.net Odgovori s citatom

... glavni ste, no SMO! Jasno, čisto sta preskromna, kot vedno Exclamation Lepa predstavitev!!! Z užitkom sem si ogledala prispevek na http://www.sio.si/ o tem, kako se je rodila in razvijala in živi Učiteljska.net. In sem kar malo važna, da sem lahko njen aktivni član. Vse, ki si prispevka še niste ogledali vabim, da si ogledate ta petminutni prispevek. Vesela sem, da sem prispevek, bolje pozno kot nikoli, našla na spletni strani slovenskega izobraževalnega omrežja. Čestitam in vsem v naslovu omenjenim (Učiteljska.net = člani, op.p.) želim še veliko ustvarjalnih idej pa še na mnoga leta Laughing

Prav lep pozdrav
Saša


P.S. Mimogrede, Nataša odlično izgledaš Wink! No, Janez tudi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 02.12.2010, 9:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala! Zelo srečen
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Primož
Administrator


Pridružen/-a: 17. nov 04, sre, 12:54
Sporočila: 177
Kraj: Ljubljana

SporočiloObjavljeno: četrtek, 02.12.2010, 9:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moram še zbrati pogum, da se pogledam, a hvala za kompliment. Nasmeh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Alenka@
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 3. okt 05, pon, 16:31
Sporočila: 188

SporočiloObjavljeno: četrtek, 02.12.2010, 10:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odličen prispevek!!! Hvala avtorjema spletne strani za požrtvovalnost. Pa seveda vsem, ki prispevajo(mo) gradiva Wink
Tudi sama prisegam na enostavnost (in stalnost) in s tem večjo uporabnost spletne strani, čeprav je to videti le na zunaj in res vsi vseh dodatkov in sprememb ne opazimo. Pa všeč mi je bilo tisto, da hobi nekaj stane - je še mene potolažilo, saj mi ukvarjanje z računalnikom ni le služba, temveč tudi hobi - ki pač nekaj stane Laughing.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 02.12.2010, 11:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oh, je luštno brat povratno informacijo!
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Klavd1ja
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 7. maj 06, ned, 16:02
Sporočila: 136
Kraj: Ajdovščina

SporočiloObjavljeno: četrtek, 02.12.2010, 15:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čisto slučajno sem opazila Sašino opozorilo o predstavitvi Učiteljske.net in izrabljam to priliko, da se Nataši in Janezu zahvalim za njen obstoj, za njuno skrb pri delovanju in pomoč pri uvajanju, pripravi in nalaganju prispevkov. Nekateri smo res začeli iz niča in samo Natašina spodbuda nam je pomagala, da smo se naučili tudi kaj novega.

Nataša, ponosna sem nate in na to, da sem del Učiteljske.net.
_________________
Klavdija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 02.12.2010, 17:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Embarassed
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Mojcula
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 30. jul 07, pon, 17:41
Sporočila: 76
Kraj: Ljubljana

SporočiloObjavljeno: petek, 03.12.2010, 10:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iz vsega srca se pridružujem čestitkam in pohvalam, ki so jih napisale Saša, Alenka in Klavdija. Naj bo ustvarjalno in novih članov polno - tudi drugo leto!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zofka
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 26. maj 08, pon, 14:08
Sporočila: 29
Kraj: Primorska

SporočiloObjavljeno: petek, 03.12.2010, 20:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi malo manj vešči člani čestitamo za uspehe! Res ste nam v pomoč! Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
asaje1
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 12. dec 06, tor, 13:10
Sporočila: 120

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 06.12.2010, 17:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naj še jaz čestitam lastnikoma Učiteljske.net. Hvala skrbnici Nataši za pomoč pri našem dodatnem izobraževanju. Zato vabim tudi tiste učitelj-ice, ki želijo sodelovati na Učiteljski.net, da se nam pridružijo. Ogledala sem si SIO in tam opazila kar nekaj prispevkov z učiteljske (tudi mojih). To in še poslana e-pošta: hvala, ker delite z nami vaše prispevke, nam bo v dodatno vzpodbudo pri nadaljnjem ustvarjanju.
Andreja Saje OŠ Naklo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » O naši strani, mnenja in predlogi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics